GPWiK Izabelin "Mokre Łąki" Sp. z o.o. | Informacja o wynikach naboru kandydatów na stanowisko: kierownik działu komunalnego.
19057
post-template-default,single,single-post,postid-19057,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Informacja o wynikach naboru kandydatów na stanowisko:
kierownik działu komunalnego.

03 cze Informacja o wynikach naboru kandydatów na stanowisko:
kierownik działu komunalnego.

Truskaw, 28.05.2019 rok

Informacja o wynikach naboru kandydatów na stanowisko: kierownik działu komunalnego.

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko kierownika działu komunalnego w Gminnym Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Izabelin „Mokre Łąki” Sp. z o.o. wybrany został kandydat na w/w stanowisko.
Oferty zatrudnienia w wyznaczonym terminie złożyło 5 kandydatów. Po przeprowadzeniu wstępnej selekcji na ww. stanowisko kierownicze nie zakwalifikowano jednego kandydata do następnego etapu, gdyż nie spełnił wymagań formalnych.
Oferta pracy przedłożona przez wybranego kandydata spełnia wymogi określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko kierownicze.
Wybrany kandydat uzyskał pozytywny końcowy wynik, a także posiada kwalifikacje przydatne w realizacji zadań na wymaganym stanowisku pracy.

Zarząd SpółkiSkip to content