GPWiK Izabelin "Mokre Łąki" Sp. z o.o. | Gminny Całodobowy Telefon Interwencyjny
16778
post-template-default,single,single-post,postid-16778,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Gminny Całodobowy Telefon Interwencyjny

29 sty Gminny Całodobowy Telefon Interwencyjny

Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Mokre Łąki” Sp. z o.o.  w porozumieniu z Urzędem Gminy Izabelin udostępniło z dniem 1 stycznia 2016 r. dla Mieszkańców Gminy interwencyjny telefon kontaktowy o numerze:

 514 622 106

dostępny całą dobę, siedem dni w tygodniu w zakresie:

  • pomocy w rozwiązywaniu pojawiających się problemów Mieszkańców
  • zapewnienia obsługi pojawiających się zdarzeń
  • podejmowania interwencji o charakterze techniczno-porządkowym
  • wskazywaniu osobom zgłaszającym jednostek właściwych do przyjęcia i rozpatrzenia zgłaszanych problemów.

 

Wszelkie zgłoszenia telefoniczne zostaną odnotowane w rejestrze zgłoszeń tylko po podaniu imienia i nazwiska osoby zgłaszającej, jej telefonu kontaktowego oraz charakteru i lokalizacji zdarzenia. Anonimy nie będą przyjmowane.

Po dokonaniu weryfikacji otrzymanego zgłoszenia zostaną podjęte czynności zabezpieczenia i oznakowania miejsca (o ile zachodzi taka konieczność), a następnie poinformowania właściwej jednostki o zaistniałej sytuacji.

Przyjmowanie zgłoszeń o awariach sieci wodociągowej i kanalizacyjnej będzie nadal prowadzone przez Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Mokre Łąki” Sp. z o.o.  pod numerem telefonu:

501 656 121 całodobowo 24h/7 dni w tygodniu

Informacje o innych ważnych telefonach   – zobaczSkip to content