GPWiK Izabelin "Mokre Łąki" Sp. z o.o. | OFERTA PRACY: Pracownik fizyczny w dziale komunalnym
OFERTA PRACY: Pracownik fizyczny w dziale komunalnym
OFERTA PRACY, racownik fizyczny w ,dział komunalny
19174
post-template-default,single,single-post,postid-19174,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

OFERTA PRACY:
Pracownik fizyczny w dziale komunalnym

28 paź OFERTA PRACY:

Uprzejmie informujemy, że Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Izabelin „Mokre Łąki” sp. z o.o. z siedzibą w Truskawiu, poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Powiat Warszawski Zachodni

Opis stanowiska:

  • uprzątanie odpadów z koszy ulicznych oraz placów,
  • zamiatanie terenu wokół koszy ulicznych,
  • zbieranie odpadów z pasów drogowych dróg gminnych,
  • zamiatanie terenu w obrębie peronów przystankowych,
  • koszenie i grabienie trawy z działek stanowiących własność gminy, pasów drogowych dróg gminnych oraz innych wyznaczonych terenów publicznych,
  • wygrabianie liści z działek stanowiących własność gminy, pasów drogowych dróg gminnych oraz innych wyznaczonych terenów publicznych,
  • wycinka i utylizacja zarośli,
  • mycie wiat przystankowych,
  • usuwanie śniegu i likwidacja śliskości mieszanką piaskowo – solną na chodnikach gminnych,
  • koszenie i wygrabienie trawy z rowów odwadniających drogi gminne,
  • inne prace interwencyjne związane z utrzymaniem czystości i porządku na terenie gminy Izabelin

Wymagania:

  • wiek 20 – 50 lat,
  • prawo jazdy min. kat. B (dobrze widziane prawo jazdy kat. T),
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność,
  • dobre umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • dokładność w realizacji powierzonych zadań,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego,
  • doświadczenie w pracach komunalnych lub pokrewnych,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  • umowa o pracę na pełen etat na stanowisku pracownika komunalnego,
  • czas pracy: pełen wymiar, przeciętnie 40 godzin / tygodniowo,
  • praca w terenie

Wymagane dokumenty:

  • życiorys ze zdjęciem,
  • kopie dokumentów potwierdzające posiadane wykształcenie, kwalifikacje, szkolenia, doświadczenie zawodowe,
  • podpisane pisemne oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu w pełni z praw publicznych,
  • podpisane pisemne oświadczenie kandydata, że nie była prawomocnie skazany za umyślne przestępstwa, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
  • podpisane pisemne oświadczenie o wyrażeniu / nie wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata do celów niezbędnych do przeprowadzenia naboru.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Pracownik fizyczny w dziale komunalnym”,
w terminie do dnia 30.11.2019 r.

osobiście: w sekretariacie Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Izabelin „Mokre Łąki” sp. z o.o.
z siedzibą w Truskawiu ul. Mokre Łąki 8,

lub przesłać pocztą na adres:
Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Izabelin „Mokre Łąki” sp. z o.o.
ul. Mokre Łąki 8, Truskaw
05-080 Izabelin

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.